Erkeğin Kısmetini Açma Duası

Kısmet açma erkek ya da kadının başına gelebilecek veya ihtiyaç olabilecek bir uygulamadır. Genelde şans ve rızık kapıları kapanır kişi hayatındaki herşeyin olumsuz gittiği gibi durumlarda belli eder. Herşeyin üst üste gelmesi ve durumların başa çıkılmaz bir hal alması sonucunda kişi üzerinde bir negatiflik olduğu kanısına varır. Bu tarz işlemler uzman ve bilir kimselerce hazırlanması gereken etkin dua veya tılsım yöntemleri sayesinde gerçekleştirilip durum açıklığa getirilir. Kendi başınıza yapabileceğiniz uygulamalar değildir. O yüzden destek arak yardım talep etmeniz daha uygun olacaktır. Fakat işlem yaptırdığınız kişiyi de özenle seçmelisiniz ki bu konuda ki uygulamalar itinalı bir şekilde özenle yapılsın.

Kısmetsizlik genel anlamda erkek veya kadın da olabilecek bir sorundur. İşlerin yolunda gitmesi için hazırlanan bazı etkili dualar sayesinde bu yöndeki istek ve hacetlerin gerçekleşmesi mümkün olabiliyor.

Medyum ve hocaların hazırladıkları güçlü tılsım ve dualar ile olmaktadır. Kısmetsizlik şans ve talih konuları bir çok insanın canını sıkar ve kendi üzerinde Bir şey olduğu veya yapıldığı hissine kaptırır. Bu gibi durumlarda kendinize iyi bakım yaptırarak üzerinizde var olan sorunların kaldırılması amacıyla çalışmalar hazırlanır. Bu işlemler kişi özel olarak yapılan etkili dua tılsım uygulamalarıdır. Sorunu çözmek için büyü yöntemi veya rahmani yöntemlerde bulunmaktadır. Etkili çalışmalar arasında olduğüu bilinmektedir. Bir avuç iri tuz üzerine .. fatiha, .. kere “kale musa ma citüm bihis sihr innellahe seyurtuluhu innellahe la yuslihu amelel müfsidin” ayeti kerimesi, .. defa ihlas ve .. kere felak ve .. kere nas sureleri, .. salavatı şerife okunup 3 gün o tuz yedirilirse kısmeti açılmış olur.

guvenilirmedyumlar